Skip to main content

AUTO KUBÍČEK s.r.o.

Spolupráce se společností Auto Kubíček s.r.o. začala v roce 2022 a to hned jako generální sponzor iniciativy DĚTI DĚTEM.

Nesmírně si vážíme důvěry pana Lukáše Kubíčka, díky které můžeme být blíže našim rodinám a tím lépe plánovat, organizovat a realizovat akce, prostřednictvím kterých přinášíme pomoc do jednotlivých rodin.

V roce 2022 nám poskytl k užívání zcela nový automobil Renault Clio E-Tech Hybrid, kterou jste si jistě zapamatovali, díky křiklavé oranžové barvě. Ta nám sloužila až do června 2023, kdy ji vystřídal červený model vozu Renault Arkana E-Tech Hybrid, kterým jezdíme dosud.

Naše iniciativa organizuje pro děti rovněž zážitkové výlety. Díky Auto Kubíček s.r.o. a jejich dodávkám, které dostaneme k dispozici, jsme rozzářili nejeden dětský úsměv.

Jednatel společnosti Lukáš Kubíček je členem našeho hokejového týmu osobností DĚTI DĚTEM.

V roce 2024 máme pro Vás přichystané hned dvě novinky.

  • Přijďte navštívit naše akce, prohlédněte si vybraný vůz Renault, můžete na akci získat bonus v hodnotě minimálně 35000,- Kč – maximálně 50000,- Kč (3% sleva) na koupi nového vozu. Více na Auto Kubíček | Renault - autorizovaný prodejce, servis 
  • Sleduj sociální sítě naší iniciativy. Společně s Auto Kubíček organizujeme online akci s pomocí, kde můžete získat jako hlavní cenu auto na víkend.