Nadělujte s námi Ježíška 2020

Vážení mentoři, příznivci iniciativy DĚTI DĚTEM,

chtěl bych Vám touto cestou popřát vše nejlepší v Novém roce 2021, aby se Vám vše splnilo, co si přejete, ale hlavně Vám přeji zdraví .... Musím Vám poděkovat za Vaši přízeň, za spolupráci a pomoc, kterou jste prostřednictvím nás věnovali potřebným dětem a budu doufat, že i nadále budete naší součástí a i nadále Vás budeme spatřovat na našich akcích, které doufám budou i v toto roce v hojném počtu. Naplánované máme různorodé akce a tak budeme doufat, že COVID nám dovolí co nejvíce.
Nyní mi dovolte Vás ještě v krátkosti seznámit s výsledky projektu Nadělujte s námi Ježíška 2020. Cílem bylo dopřát 9 dětem krásného Ježíška, vybrat od dárců 85 tisíc korun, splnit jejich přání a donést do rodin optimismus, pocit, že tu nejsou samotní... ukázat, že je tu parta lidí a myslí na ně... to se nám povedlo.... Ježíška jsme nakonec dopřáli 14dětem. Při 14 návštěvách jsme předali optimismus a věřím, že každý z Vás měl ten skvělí pocit...pocit, že i on mohl být tolik potřebný.... Podařila se nám krásná věc, díky Vám jsme "vtáhli" do této charitativní činnosti spousty významných osobností, ale hlavně velkou skupinu lidí.... v co jsem ani nedoufal. Moc si toho vážím a věřte, že i všechny rodiny, kterým jsme dopřály tyto krásné chvíle... Podařilo se nám sesbírat od Vás všech 213.689,- Kč...Ti z Vás, kteří sledovali sociální sítě, nebo náš web vědí, že u většiny dětí jsme doplnili dárky ...prostě byla to jízda - ze srdce Vám všem děkujeme....


Iniciativa DĚTI DĚTEM organizuje tuto sbírku, jejímž záměrem je udělat radost konkrétním dárkem pod stromečkem postiženým dětem a to formou sbírky, výtěžku z dražby dresů osobností DĚTI DĚTEM či prodejem zboží.

Forma pomoci:

  • Vklad na účet dle konkrétní osoby
  • Vklad sbírky spolků, sportovních oddílů, skupin, celků
  • Dražba dresu
  • Koupí výrobku Epam –Tibetská medicína přispějete 30%
  • Koupí kalendáře přispějete 30%

Terezka Vepřková

běžecký pás

Šimon Polách

tříkolka Loped

Vilda Kočiš

Paiste činely

Natálka D. Lubinová

víkendový pobyt

Petřík Fiedler

houpací křeslo

Verunka Vařeková

Fototapeta koně

Tomík Burghardt

smyslová hračka

Izabelka Bučková

křeslo Nomad

Lucinka Čechová

panenka / držák na Ipad

Ellen Dušková

postel / Babylon Liberec

Natálka Hudečková

zateplený fusak / bezdrátová sluchátka

Všechna práva vyhrazena | Copyright © 2022 DĚTI DĚTEM