Skip to main content

DĚTI DĚTEM PUNČOVÁNÍ

Adventní čas se nezadržitelně blíží a my bychom vám rádi nabídli možnost strávit alespoň jeho malou část s námi, s iniciativou DĚTI  DĚTEM, a zároveň udělat i něco krásného. A tak v rámci tohoto kouzelného předvánočního času a akce Vánoční Šumperk, jsme pro vás připravili společné punčování.

Od Města Šumperk jsme dostali možnost zaštítit a hlavně zorganizovatcharitativní stánek s názvem DĚTI DĚTEM PUNČOVÁNÍ. V něm bude konkrétní spolek, firma či sportovní klub punčovat v daný den na konkrétní dítě či sociální instituci. Veškerá tržba z punčování bude věnována danému dítěti. Vše začne rozsvícením Vánočního stromu v neděli 27.11. a poté každý den až do 23.12. budeme punčovat a tím pádem získávat tolik potřebné finanční prostředky pro postižené děti. Do této akce se s námi postupně zapojí naše spřátelené firmy či partneři jako Auto Kubíček,s.r.o., Chata Paprsek, Resort Sobotín, RV laser popis, GK-esthetic, Malířství Paraska, VSecurity, Petr Kamlar, KoubeBarber, Fitness centrum Myší Díra, Mrkni na reality, Iblaser či Jan Fiala Production. Rovněž celá řada známých osobností, jako třeba David Rozehnal, David Kobylík Tomáš Hykel, Marek Peksa,Hanny Firla,Jakub Matoušek, Jáchym ŠÍP, Jakub Beneš, Adéla Skopalová či náš starosta a senátor Mirek Adámek, který je zároveň patronen našeho stánku DĚTI DĚTEM PUNČOVÁNÍ. Nesmíme zapomenout i na sportovní kluby a to hlavně na naše partnery a to SK Sigma Olomouc, SK Sigma Olomouc -ženy, na Asper Šumperk a HK Mladí draci Šumperk. Mimo konkrétní pomoci do rodin budeme pomáhat i pro Pontis Šumperk, Vincentinum, SONS Šumperk či Pomněnka Šumperk.

Tak neváhejte, zastavte se na chvíli, na okamžik hoďte za hlavu předvánoční shon, a staňte se, alespoň na moment, součástí naší velké rodiny.